ERZ-E11A112S1
DigiKeys produktnummer
10-ERZ-E11A112S1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERZ-E11A112S1
Beskrivning
VARISTOR 1.1KV 5KA RADIAL DISC
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.1 kV 5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Radial, skiva
Kategori
Varistorspänning (max)
1.21 kV
Tillverkare
Panasonic Industry
Ström - stötpuls
5 kA
Serie
Energi
310J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
200 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
680 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
895 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
990 V
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Varistorspänning (typisk)
1.1 kV