ERJ-UP6J2R2V | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ERJ-UP6J2R2V |
Beskrivning | RES 2.2 OHM 5% 1/2W 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.2 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ERJ-UP6J2R2V Modeller |
Kategori | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd |
Tillv. | Temperaturkoefficient -100/ +600ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,028" (0,70mm) |