ERJ-UP6J200V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
20 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
ERJ-UP6J200V
DigiKeys produktnummer
ERJ-UP6J200V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-UP6J200V
Beskrivning
RES 20 OHM 5% 1/2W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-UP6J200V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)