Bilden för ERJ-UP6D3303V är inte tillgänglig
ERJ-UP6D3303V
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-UP6D3303VTR-ND - Remsa och spole (TR)
10-ERJ-UP6D3303VCT-ND - Remsbit (CT)
10-ERJ-UP6D3303VDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-UP6D3303V
Beskrivning
RES 330K OHM 0.5% 1/2W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)