ERJ-U1TD3901U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
3.9 kOhms ±0,5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-U1TD3901U
DigiKeys produktnummer
ERJ-U1TD3901U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U1TD3901U
Beskrivning
RES 3.9K OHM 0.5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U1TD3901U Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)