ERJ-U1TD1131U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1.13 kOhms ±0,5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-U1TD1131U
DigiKeys produktnummer
ERJ-U1TD1131U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U1TD1131U
Beskrivning
RES 1.13K OHM 0.5% 1W 2512
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U1TD1131U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)