ERJ-U1DJ1R5U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för ERJ-U1DJ1R5U är inte tillgänglig
ERJ-U1DJ1R5U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-U1DJ1R5UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U1DJ1R5U
Beskrivning
RES 1.5 OHM 5% 3/4W 2010
Detaljerad beskrivning
1.5 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U1DJ1R5U Modeller
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2010 (metrisk 5025)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)