ERJ-U1DD51R1U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Bilden för ERJ-U1DD51R1U är inte tillgänglig
ERJ-U1DD51R1U
DigiKeys produktnummer
ERJ-U1DD51R1U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U1DD51R1U
Beskrivning
RES 51.1 OHM 0.5% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
51.1 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U1DD51R1U Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2010 (metrisk 5025)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)