ERJ-U14F5101U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för ERJ-U14F5101U är inte tillgänglig
ERJ-U14F5101U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-U14F5101UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U14F5101U
Beskrivning
RES 5.1K OHM 1% 1/2W 1210
Detaljerad beskrivning
5.1 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U14F5101U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)