ERJ-U0XF37R4Y
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-U0XF37R4YTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U0XF37R4Y
Beskrivning
RES 37.4 OHM 1% 1/32W 01005
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37.4 Ohms ±1% 0,03W, 1/32W Chipresistor 01005 (metrisk 0402) Svavelhindrande Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U0XF37R4Y Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
01005 (metrisk 0402)
Storlek/dimension
L 0,016" x B 0,008" (0,40 x 0,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,006" (0,15mm)