ERJ-U06D5360V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
536 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-U06D5360V
DigiKeys produktnummer
ERJ-U06D5360V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U06D5360V
Beskrivning
RES 536 OHM 0.5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U06D5360V Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)