ERJ-U03F4322V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
YAGEO
Bourns Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
43.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-U03F4322V
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-U03F4322VTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U03F4322V
Beskrivning
RES 43.2K OHM 1% 1/10W 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U03F4322V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)