ERJ-U02J114X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
110 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-U02J114X
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-U02J114XTR-ND - Remsa och spole (TR)
10-ERJ-U02J114XCT-ND - Remsbit (CT)
10-ERJ-U02J114XDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U02J114X
Beskrivning
RES 110K OHM 5% 1/10W 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U02J114X Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)