ERJ-U01J333C
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-U01J333CTR-ND - Remsa och spole (TR)
10-ERJ-U01J333CCT-ND - Remsbit (CT)
10-ERJ-U01J333CDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-U01J333C
Beskrivning
RES 33K OHM 5% 1/20W 0201
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipresistor 0201 (metrisk 0603) Svavelhindrande Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U01J333C Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,010" (0,26mm)