ERJ-T14J270U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Panasonic Industry
I lager: 3 799
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
27 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
ERJ-T14J270U
DigiKeys produktnummer
ERJ-T14J270U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-T14J270U
Beskrivning
RES SMD 27 OHM 5% 1/2W 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-T14J270U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)