ERJ-T14J102U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panasonic Industry
I lager: 14 642
Datablad
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
1 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
ERJ-T14J102U
DigiKeys produktnummer
ERJ-T14J102U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-T14J102U
Beskrivning
RES SMD 1K OHM 5% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-T14J102U Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)