ERJ-S1TF1R80U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-S1TF1R80UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S1TF1R80U
Beskrivning
RES 1.8 OHM 1% 1W 2512
Detaljerad beskrivning
1.8 Ohms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S1TF1R80U Modeller
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)