ERJ-S1TF1501U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Panasonic Industry
I lager: 18
Datablad
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 5 336
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Uppgradering
Vishay Dale
Bourns Inc.
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
1.5 kOhms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S1TF1501U
DigiKeys produktnummer
ERJ-S1TF1501U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S1TF1501U
Beskrivning
RES 1.5K OHM 1% 1W 2512
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S1TF1501U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)