ERJ-S1TF13R0U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Panasonic Industry
I lager: 12 749
Vishay Dale
I lager: 794
Stackpole Electronics Inc
13 Ohms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S1TF13R0U
DigiKeys produktnummer
ERJ-S1TF13R0U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S1TF13R0U
Beskrivning
RES 13 OHM 1% 1W 2512
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S1TF13R0U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)