ERJ-S1T0R00U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-S1T0R00UTR-ND - Remsa och spole (TR)
10-ERJ-S1T0R00UCT-ND - Remsbit (CT)
10-ERJ-S1T0R00UDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S1T0R00U
Beskrivning
RES 0 OHM JUMPER - 2512
Detaljerad beskrivning
0 Ohms Bygling Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S1T0R00U Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)