ERJ-S14D1540U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för ERJ-S14D1540U är inte tillgänglig
ERJ-S14D1540U
DigiKeys produktnummer
ERJ-S14D1540U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S14D1540U
Beskrivning
RES 154 OHM 0.5% 1/2W 1210
Detaljerad beskrivning
154 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S14D1540U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)