ERJ-S12J750U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
75 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 1812 (metrisk 4532) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S12J750U
DigiKeys produktnummer
ERJ-S12J750U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S12J750U
Beskrivning
RES 75 OHM 5% 3/4W 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S12J750U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)