ERJ-S08D1R91V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Bilden för ERJ-S08D1R91V är inte tillgänglig
ERJ-S08D1R91V
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-S08D1R91VTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S08D1R91V
Beskrivning
RES 1.91 OHM 0.5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.91 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)