ERJ-S08D1001V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
1 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S08D1001V
DigiKeys produktnummer
ERJ-S08D1001V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S08D1001V
Beskrivning
RES 1K OHM 0.5% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S08D1001V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)