ERJ-S06D4323V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
432 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S06D4323V
DigiKeys produktnummer
ERJ-S06D4323V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S06D4323V
Beskrivning
RES 432K OHM 0.5% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S06D4323V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)