ERJ-PA3J390V | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ERJ-PA3J390V |
Beskrivning | RES SMD 39 OHM 5% 1/3W 0603 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 39 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ERJ-PA3J390V Modeller |
Kategori | Egenskaper AEC-Q200, pulsmotstånd |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,022" (0,55mm) |