ERJ-PA3J223V
DigiKeys produktnummer
P22KBZTR-ND - Remsa och spole (TR)
P22KBZCT-ND - Remsbit (CT)
P22KBZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-PA3J223V
Beskrivning
RES SMD 22K OHM 5% 1/3W 0603
Detaljerad beskrivning
22 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-PA3J223V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)