ERJ-PA3F1000V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 261 856
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
100 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film