ERJ-P6WJ684V
DigiKeys produktnummer
P16988TR-ND - Remsa och spole (TR)
P16988CT-ND - Remsbit (CT)
P16988DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-P6WJ684V
Beskrivning
RES SMD 680K OHM 5% 1/2W 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-P6WJ684V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)