ERJ-P6WJ134V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 10 794
Datablad
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
130 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
ERJ-P6WJ134V
DigiKeys produktnummer
ERJ-P6WJ134V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-P6WJ134V
Beskrivning
RES SMD 130K OHM 5% 1/2W 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-P6WJ134V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)