ERJ-P08J914V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 7 764
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
910 kOhms ±5% 0,667W, 2/3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
ERJ-P08J914V
DigiKeys produktnummer
P910KALTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-P08J914V
Beskrivning
RES SMD 910K OHM 5% 2/3W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-P08J914V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)