ERJ-L12KJ20MU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Bilden för ERJ-L12KJ20MU är inte tillgänglig
ERJ-L12KJ20MU
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-L12KJ20MUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-L12KJ20MU
Beskrivning
RES 0.02 OHM 5% 1/2W 1812
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1812 (metrisk 4532) AEC-Q200, strömavkänning Tjock film
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, strömavkänning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)