ERJ-B2AJ514V
DigiKeys produktnummer
ERJ-B2AJ514V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-B2AJ514V
Beskrivning
RES SMD 510K OHM 3/4W 1206 WIDE
Detaljerad beskrivning
510 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor Bred 1206 (metrisk 3216), 0612 AEC-Q200, strömavkänning Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-B2AJ514V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,126" (1,60 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)