ERJ-B1CFR18U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
180 mOhms ±1% 2W Chipresistor Bred 2010 (metrisk 5025), 1020 AEC-Q200, strömavkänning Tjock film
ERJ-B1CFR18U
DigiKeys produktnummer
ERJ-B1CFR18U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-B1CFR18U
Beskrivning
RES 0.18 OHM 2W 2010 WIDE
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-B1CFR18U Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,197" (2,50 x 5,00mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)