Bilden för ERJ-B1AG681U är inte tillgänglig
ERJ-B1AG681U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-B1AG681UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-B1AG681U
Beskrivning
RES 680 OHM 2% 1W 2010 WIDE
Detaljerad beskrivning
680 Ohms ±2% 1W Chipresistor Bred 2010 (metrisk 5025), 1020 AEC-Q200, strömavkänning Tjock film
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,197" (2,50 x 5,00mm)
Effekt (Watt)
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)