ERJ-B1AG102U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Bilden för ERJ-B1AG102U är inte tillgänglig
ERJ-B1AG102U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-B1AG102UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-B1AG102U
Beskrivning
RES 1K OHM 2% 1W 2010 WIDE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms ±2% 1W Chipresistor Bred 2010 (metrisk 5025), 1020 AEC-Q200, strömavkänning Tjock film
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, strömavkänning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Bred 2010 (metrisk 5025), 1020
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,197" (2,50 x 5,00mm)
Effekt (Watt)
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)