ERJ-8GEYJ134V | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ERJ-8GEYJ134V |
Beskrivning | RES SMD 130K OHM 5% 1/4W 1206 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 130 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ERJ-8GEYJ134V Modeller |
Kategori | Egenskaper Automotive AEC-Q200 |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Artikelstatus Inte för nya designer | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,028" (0,70mm) |