ERJ-6GEYJ1R1V
DigiKeys produktnummer
P1.1ATR-ND - Remsa och spole (TR)
P1.1ACT-ND - Remsbit (CT)
P1.1ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-6GEYJ1R1V
Beskrivning
RES SMD 1.1 OHM 5% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
1.1 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-6GEYJ1R1V Modeller
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)