ERJ-6GEYJ111V
DigiKeys produktnummer
P110ATR-ND - Remsa och spole (TR)
P110ACT-ND - Remsbit (CT)
P110ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-6GEYJ111V
Beskrivning
RES SMD 110 OHM 5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
110 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-6GEYJ111V Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)