ERJ-6ENF4991V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 15 744
Datablad
Direkt
Vishay Dale
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Uppgradering
YAGEO
4.99 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film