ERJ-6ENF1001V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 178 144
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 7 754
Datablad
Direkt
Bourns Inc.
Direkt
Vishay Dale
Vishay Dale
I lager: 1
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film