ERJ-6BWFR033V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
33 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, strömavkänning Tjock film