ERJ-3RBD1152V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
11.5 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film
ERJ-3RBD1152V
DigiKeys produktnummer
ERJ-3RBD1152V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-3RBD1152V
Beskrivning
RES 11.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-3RBD1152V Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)