ERJ-3EKF1001V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 85
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 2 079 526
Datablad
Vishay Dale
I lager: 2
I lager: 21 738
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tjock film