ERJ-1TNF22R1U
DigiKeys produktnummer
ERJ-1TNF22R1U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-1TNF22R1U
Beskrivning
RES SMD 22.1 OHM 1% 1W 2512
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22.1 Ohms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-1TNF22R1U Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)