ERJ-12SF5623U
DigiKeys produktnummer
P562KACTR-ND - Remsa och spole (TR)
P562KACCT-ND - Remsbit (CT)
P562KACDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-12SF5623U
Beskrivning
RES SMD 562K OHM 1% 3/4W 2010
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
562 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-12SF5623U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)