ERJ-12SF3242U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
32.4 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
ERJ-12SF3242U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-12SF3242UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-12SF3242U
Beskrivning
RES 32.4K OHM 1% 3/4W 2010
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)