ERJ-12SF23R2U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
23.2 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
ERJ-12SF23R2U
DigiKeys produktnummer
ERJ-12SF23R2U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-12SF23R2U
Beskrivning
RES SMD 23.2 OHM 1% 3/4W 2010
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-12SF23R2U Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2010 (metrisk 5025)
Artikelstatus
Inte för nya designer
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)