ERJ-12NF1543U
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-12NF1543UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-12NF1543U
Beskrivning
RES 154K OHM 1% 3/4W 1812
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
154 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 1812 (metrisk 4532) Automotive AEC-Q200 Tjock film
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)