ERA-8AEB681V
DigiKeys produktnummer
10-ERA-8AEB681VTR-ND - Remsa och spole (TR)
10-ERA-8AEB681VCT-ND - Remsbit (CT)
10-ERA-8AEB681VDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERA-8AEB681V
Beskrivning
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
680 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
ERA-8AEB681V Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)